Start

ALTER EGO

WYSZUKIWARKA

LogowanieFORMULARZ KONTAKTOWY

Korzystając z niniejszego formularza prosimy podać swoje dane (imię, nazwisko, nr. telefonu) oraz szczegółowo opisać sprawę z którą Państwo się zwracają.
Email:
Tytuł:
Wiadomość:
W okienku niżej proszę wpisać "alterego"


2007.10.09 Łosice - "Dzieci Chcą Być Bezpieczne" PDF Drukuj
Zdjęcia

W Łosicach oddano do użytku nowo przebudowane przejście dla pieszych na bardzo trudnym odcinku drogi, gdzie blisko siebie są dwie szkoły i przedszkole. Przed remontem przyjście przez jezdnie w tym miejscu było prawdziwym dramatem wąski chodnik ogromne koleiny na jezdni powodowały, że droga do szkoły była niezwykle niebezpieczna. Dziś oznakowane wysepki, równa nawierzchnia, barierki odgradzające pieszych na chodniku od jadących samochodów a w szczególności tirów, znacząco poprawiły bezpieczeństwo w przejściu przez jezdnie w tym miejscu.

Inicjatorką przebudowy przejścia dla pieszych w tym miejscu jest radna Pani Wanda Dołęgowska, która swoją charyzmą i wielkim poświęceniem pokonała wszelkie przeszkody urzędnicze i wywalczyła realizacje tego projektu. Zaangażowała w swój pomysł ludzi, którzy wspomagali ją w tym, rodziców dzieci, dyrekcje szkól i władze miasta.

Inicjatywę wspierało Alter Ego - Stowarzyszenie Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach i Kolizjach Drogowych w Warszawie.

W dniu 9 października 2007r. odbyła się szkolna uroczystość, na którą nauczyciele przygotowali konkurs związany z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, uczniowie biorący udział w konkursie zaprezentowali ogromną wiedzę na temat.

Konkurs wygrała klasa Va. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa na tym przejściu niezbędnym jest budowa świateł radna Pani Wanda Dołęgowska zapewnia, że podoła i temu zadaniu przy współpracy z samorządem i innymi przedstawicielami władz, a Stowarzyszenie Alter Ego nadal będzie wspierać inicjatywę, która służy radykalnej poprawie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Dzieci Chcą Być Bezpieczne Dzieci Chcą Być Bezpieczne Dzieci Chcą Być Bezpieczne Dzieci Chcą Być Bezpieczne Dzieci Chcą Być Bezpieczne
Dzieci Chcą Być Bezpieczne Dzieci Chcą Być Bezpieczne Dzieci Chcą Być Bezpieczne Dzieci Chcą Być Bezpieczne Dzieci Chcą Być Bezpieczne
Dzieci Chcą Być Bezpieczne