Start

ALTER EGO

WYSZUKIWARKA

LogowanieFORMULARZ KONTAKTOWY

Korzystając z niniejszego formularza prosimy podać swoje dane (imię, nazwisko, nr. telefonu) oraz szczegółowo opisać sprawę z którą Państwo się zwracają.
Email:
Tytuł:
Wiadomość:
W okienku niżej proszę wpisać "alterego"


2007.06.23 Kraków - Kampania edukacyjna PDF Drukuj
Zdjęcia

Pod patronatem Polskiej Rady Resuscytacji z udziałem Stowarzyszenia "Alter Ego" , Instytutu Ratownictwa w Krakowie, PCK, Komend Wojewódzkich Policji i PSP Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego , prasy radia, tv i kilkunastu innych organizacji w okresie od 23 czerwca do 30 września 2007 roku w Krakowie i na terenie całej Małopolski przeprowadzona została kampania edukacyjna w zakresie udzielania pierwszej pomocy, której celem była poprawa wiedzy, umiejętności oraz zmiana postaw dotyczących udzielania pomocy.

W ramach kampanii rozpoczętej III Mistrzostwami Polski w Ratownictwie Medycznym i Drogowym w Suchej Beskidzkiej odbyły się szkolenia, pokazy, imprezy edukacyjne w tym wiele z nich skierowanych do dzieci i młodzieży. W trakcie kampanii nauczania pierwszej pomocy przeszkolono około 1000 osób.

Stowarzyszenie "Alter Ego" aktywnie włącza się do wszelkich działań promujących naukę udzielania pierwszej pomocy przed medycznej. Między innymi w ramach współpracy Biura Regionalnego w Krakowie z Komendą Powiatową Policji w Wadowicach Stowarzyszenie sfinansowało przeszkolenie prawie 100 policjantów w udzielaniu pierwszej pomocy.

Kampania edukacyjna Kampania edukacyjna Kampania edukacyjna Kampania edukacyjna